logo
+420 608 384 850
+420 483 306 345

Sportovní a rekreační vyžití v okolí

Vyjeďte si na kole
Pokud je kolo to co hledáte na dovolené ujišťujeme vás, že v okolí naleznete dostatek nejenom vhodných, ale hlavně velmi zajímavých tras a výletů pro cykloturistiku. Vaše výlety budou protkané spoustou vyhlídek, adrenalinových sjezdů, ale najdete zde i spoustu tras pro začátečníky nebo děti.

Tipy na cyklovýlety

logo

logo

Kam na pěší výlet?
Pokud jste se rozhodli prozkoumat okolí penzionu po svých určitě nebudete zklamáni. Naleznete stovky romantických zákoutí, skalnatých vyhlídek, rozhleden a pokud Vám ještě zbudou síly můžete zdolat některý z okolních vrchů. A na cestu k nám si určitě nezapomeňte přibalit košík na houby, protože celé Jizerské hory jsou houbařským rájem.

Trasy pro pěší

Zimní sporty

Sjezdové tratě
Penzion u Kocoura se nachází 200m od od Ski areálu Černá říčka. Terény jsou vhodné pro začátečníky, pokročilé i pro snowboarding. Jsou zde čtyři sjezdové tratě, různé obtížnosti o celkové délce 2,4 km. Ve středisku je rovněž dětský provazový vlek s lyžařskou a snowboardovou školou.

Ski areál Černá Říčka

logo

logo

Pro náročnější lyžaře můžeme nabídnout lyžařské středisko Harrachov (12 km). Ve středisku lze najít tři lyžařské areály: Zákoutí, Amálka a Čertova hora s nejdelší sjezdovkou 2200 m. Na své si přijdou i milovníci snowboardingu. A pro ty, kteří by chtěli vyzkoušet i něco jiného, je zde Bobová dráha a Fly Park Harrachov.

Lyžování v Harrachově


Běžecké trasy
V blízkosti našeho penzionu prochází Jizerskou magistrálu, která patří k nejoblíbenějším běžkařským trasám v republice. K nejkrásnějším trasám patří ty v okolí Kristiánova, Bedřichova, Nové Louky a Jizerky.

Kam na běžky

logo

Naši klienti nám napsali...

Milý Kocoure, rádi bychom takto moc poděkovali za krásně a příjemně prožitou týdenní zimní dovolenou ve Tvé milé společnosti a zároveň také děkujeme za vynikající domácí kuchyni. Bylo to tu bez chyby, příjemné počasí, sníh a mnoho zajímavostí k vidění.

Moc děkují Ivana a Petr Rajznoverovi, Průhonice

Můžete tu sportovat, jezdit a chodit na výlety, pozorovat zvířata v lese, sbírat houby i borůvky a nebo si jen tak ležet a pozorovat hvězdy. Až přijedete, tak to všechno na vlastní oči uvidíte a zažijete.

Třetí příspěvek