logo
+420 608 384 850
+420 483 306 345

Stalo se tak trochu malou tradicí pořádání víkendů s programem pro vás, naše návštěvníky. Díky jim si můžete pobyt u nás zpestřit různými aktivitami ve společnosti stejně naladěných lidiček.

Pravá česká zabijačka U Kocoura

listopad 2018 - prodloužený víkend na horách

Zveme Vás na tradiční českou zabijačku. Řezník pro Vás připraví klasické pochoutky jako gulášek, jelítka, jitrničky nebo tlačenku. U nás si vybere a pochutná každý milovník tradiční zabijačky. Pro návštěvníky je připraven i malý dáreček s překvapením.

Velikonoce

duben 2019 – parádní víkend na horách

Přijďte si užít jarního sluníčka a třeba si i naposledy zalyžovat. Ochutnáte tradiční velikonoční pochoutky, vyzkoušíte si pletení pomlázky a košíků. Prostě si společně užijeme Velikonoce.


Naši klienti nám napsali...

Neplánovaně a skutečně narychlo jsme vybrali letos (2021) dvoudenní ubytování v rodinném penzionu u Kocoura. Rozhodující nebyla cena, ale to, že se jednalo o soukromý, rodinný penzion a kladné hodnocení ostatních hostů. Proto jsme se rozhodli s manželkou podělit se o naše zážitky při dvoudenním pobytu s dalšími, případnými zájemci. Pokud vše zkrátím, byli jsme opravdu překvapeni příjemným jednáním paní a pana majitele, údržbou jejich penzionu a čistotou. S paní majitelkou jsme si povyprávěli naše zážitky, dostali jsme rady kudy a kam jet na kolech. Mimořádně nás překvapil pan majitel, který je letitým včelařem, s jeho nabídkou včelích produktů.  Jako kolaři jsme byli spokojeni i s uskladněním a zabezpečením našich kol.  Pokud se týká polopenze, je to vždy věc názoru a dohody s ubytovatelem, my jsme ale byli spokojeni. Těšíme se proto opět na další pobyt v tomto rodinném penzionu, a přejeme majitelům hodně slušných a také spokojených zákazníků.

Jiří a Drahoslava Daňhelovi

Děkujeme za vlídné přijetí, vynikající kuchyni. V hledání ubytování po internetu se obvykle nemýlíme a teď to vyšlo na 100%!! Manželce jsem ukázal krásy Jizerských hor, kam jsem před 40 lety lety jezdíval na tábor. Ještě jednou díky. Připadali jsme si jako doma u vašich sedmi kočiček (kocourků).

Míla a Jan Tlustých