logo
+420 608 384 850
+420 483 306 345

Stalo se tak trochu malou tradicí pořádání víkendů s programem pro vás, naše návštěvníky. Díky jim si můžete pobyt u nás zpestřit různými aktivitami ve společnosti stejně naladěných lidiček.

Pravá česká zabijačka U Kocoura

listopad 2018 - prodloužený víkend na horách

Zveme Vás na tradiční českou zabijačku. Řezník pro Vás připraví klasické pochoutky jako gulášek, jelítka, jitrničky nebo tlačenku. U nás si vybere a pochutná každý milovník tradiční zabijačky. Pro návštěvníky je připraven i malý dáreček s překvapením.

Velikonoce

duben 2019 – parádní víkend na horách

Přijďte si užít jarního sluníčka a třeba si i naposledy zalyžovat. Ochutnáte tradiční velikonoční pochoutky, vyzkoušíte si pletení pomlázky a košíků. Prostě si společně užijeme Velikonoce.


Naši klienti nám napsali...

Milý Kocoure, rádi bychom takto moc poděkovali za krásně a příjemně prožitou týdenní zimní dovolenou ve Tvé milé společnosti a zároveň také děkujeme za vynikající domácí kuchyni. Bylo to tu bez chyby, příjemné počasí, sníh a mnoho zajímavostí k vidění.

Moc děkují Ivana a Petr Rajznoverovi, Průhonice

Děkujeme za vlídné přijetí, vynikající kuchyni. V hledání ubytování po internetu se obvykle nemýlíme a teď to vyšlo na 100%!! Manželce jsem ukázal krásy Jizerských hor, kam jsem před 40 lety lety jezdíval na tábor. Ještě jednou díky. Připadali jsme si jako doma u vašich sedmi kočiček (kocourků).

Míla a Jan Tlustých