Regionální certifikát Gold Quality

Certifikát kvality

Vážení návštěvníci,
při hledání ubytování pro vaši dovolenou, nebo služební cestu často hledáte vodítko, které by usnadnilo váš výběr. Liberecký kraj toto vodítko nabízí ve formě pečetě kvality, která byla ubytovacím zařízením přidělena na základě Regionální certifikace kvality služeb. Certifikace ubytovacích služeb se snaží zohlednit nejen rozsah služeb, ale i celkový dojem podniku s ohledem na jeho zaměření. Snaží zohlednit často opomíjený fakt, že služby každého podniku jsou dány jeho charakterem. Zcela jistě budete hledat něco jiného na horské chatě nebo naopak v kongresovém hotelu.


Certifikát kvality

Gold Certifikát pro Penzion U Kocoura

Dne 1. 5. 2010 byl udělen našemu penzionu Certifikát Gold Quality. Platnost certifikátu je zatím na 3 roky.

Kritéria hodnocení kvality

  • povinná technická a povinně volitelná kritéria, která musí ubytovací zařízení splňovat (vybavení pokojů, služby apod.)
  • hodnocení kvality odbornou porotou (jako očima návštěvníků)

Regionální značky kvality

Jednotlivé kategorie jsou rozlišeny barvou a slovním označením: Bronze - Silver - Gold - Diamond

Regionální certifikace ubytovacích zařízení v Libereckém kraji je realizována v rámci „Integrovaného projektu cestovního ruchu Libereckého kraje“ (CZ.1.13/3.2.00/02.00093). Tento projekt byl vybrán v rámci ROP NUTS II Severovýchod a je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.


Certifikát kvality

Certifikát Důvěryhodná firma

Certifikát Důvěryhodná firma byl udělen Penzionu u Kocoura za žádné negativní ohlasy, etiku v oblasti podnikání a zodpovědný přístup k závazkům klientů i obchodních partnerů.

Tento certifikát je projektem ostravské firmy Centrum Výzkumu Názorů Klientů. Na českém trhu existuje od roku 2014. Projekt byl zahájen poté, co bylo zjištěno, že všudypřítomný internet mění stávající obchodní modely a tím i chování a reakce spotřebitelů. Tato nová technika umožňuje dohledat veškeré informace o výrobcích či službách firmy. Spotřebitelé také zajímají informace o důvěryhodnosti a spolehlivosti hledané firmy. Za tímto účelem vytvořila firma CVNK algoritmus tzv. Ukazatel názorů. Firma na vlastní náklady vypracovává výzkum dané společnosti. Žádná jiná firma tento typ metodiky nepoužívá.


Certifikát kvality

Certifikát Prověřená společnost

Certifikát Prověřená společnost byl udělen Penzionu u Kocoura za žádné negativní ohlasy, etiku v oblasti podnikání a zodpovědný přístup k závazkům klientů i obchodních partnerů.

Tento certifikát je projektem ostravské firmy Centrum Výzkumu Názorů Klientů a je udělován společnostem, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlady od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, který umožňuje definovat tzv. Ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií.